OFERTA

Oferując naszą wiedzę i doświadczenie, dostosowujemy zakres naszych usług do konkretnych potrzeb klientów. Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych, obejmując różne typy przestrzeni – od rezydencji po domy, apartamenty i mieszkania. Naszą główną specjalizacją jest kompleksowe tworzenie projektów, obejmujące nie tylko ich koncepcję, ale także pełną opiekę nad procesem realizacji. Niemniej jednak, aby sprostać różnorodnym oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy również usługi z zakresu wsparcia i konsultacji. Od początku uważnie wsłuchujemy się w Twoje potrzeby. Jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować naszą usługę do Twoich potrzeb. Zależy nam aby nasza usługa była realnym wsparciem podczas realizacji Twoich marzeń o pięknym domy.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Głównym obszarem naszych działań projektowych jest kompleksowe projektowanie wnętrz mieszkalnych, gdzie kładziemy nacisk na stworzenie funkcjonalnych i estetycznych przestrzeni do życia. Tworzymy projekty, które nie tylko zachwycają wyglądem, lecz przede wszystkim spełniają codzienne potrzeby mieszkańców. W ramach kompleksowego podejścia uwzględniamy różnorodne aspekty, dostosowując zakres prac do konkretnych wymagań klienta, charakteru przestrzeni i możliwości budżetowych. Nasze projekty wnętrz to nie tylko zbiór estetycznych koncepcji; to nade wszystko praktyczna instrukcja działań, która pozwala na skutecznie przekształcać projeku w rzeczywistość.

OPIEKA NAD REALIZACJĄ PROJEKTU

Opieka nad realizacją projektu to kluczowy element naszych usług, którym szczególnie zainteresowani są nasi najbardziej wymagający klienci. Dla osób które pragną komfortu w procesie wdrażania projektu wnętrz, oferujemy możliwość świadczenia kompleksowego lub częściowego nadzoru nad wszystkimi etapami realizacji. Oferujemy wsparcie w składaniu zamówień na niezbędne materiały, meble i dodatki, dbając o odpowiednią jakość i zgodność z założeniami projektowymi. Monitorujemy terminy wykonania poszczególnych prac, stale utrzymując kontakt z wykonawcami i dostawcami.

WSPARCIE ARCHITEKTA

 
Dla klientów, którzy nie potrzebują pełnego zakresu kompleksowego projektu wnętrz, ale poszukują profesjonalnej pomocy, oferujemy elastyczne wsparcie architekta w mniejszym zakresie. Wsparcie architekta to rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują specjalistycznej pomocy w konkretnych obszarach. Nasze usługi obejmują pomoc w wyborze nieruchomości oraz opracowanie układu funkcjonalnego, poprzez udzielanie fachowej rady w uporządkowaniu pomysłów wizualnych. W ramach naszego wsparcia architektonicznego, oferujemy także pomoc w procesie wyboru materiałów wykończeniowych oraz zakupie mebli i elementów dekoracyjnych.
error: Zakaz kopiowania i rozpowszechniania treści